Systemy dla Gastronomii

Proponowane przez nas aplikacje przeznaczone dla obiektów gastronomicznych posiadają wszelkie niezbędne moduły, które przyspieszą pracę i obsługę klientów. Ponieważ firma Elmatech zajmuje się całościowym wdrażaniem i wyposażaniem restauracji i kuchni w systemy informatyczne, oprócz samego oprogramowania możemy Państwu zapewnić odpowiednie, wysokiej jakości urządzenia.

Dostarczamy :
– terminale POS
– drukarki fiskalne
– drukarki bonowe
– zdalne bonowniki
– systemy KDS dla kuchni
– system wizualny informacji odbioru dań gotowych

Osoby wymagające z całą pewnością docenią dużą ilość modułów dodatkowych, pozwalających zarządzać nie tylko jedną restauracją, ale również całą ich siecią, pełnić kontrolę nad pracownikami za pomocą kamer i wyświetlać Klientowi na dodatkowym ekranie aktualną zawartość jego rachunku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pełny opis systemu gastronomicznego znajdzie Państwo tutaj ==>

Systemy dla Hoteli

System Obsługi Hotelu & SPA

Przedstawiamy Państwu oprogramowanie hotelowe S4H Hotel&SPA w nowej odsłonie.
Oprogramowanie S4H Hotel&SPA zawiera wszystkie niezbędne moduły pozwalające na sprawne prowadzenie i zarządzanie obiektem hotelowym.
Dodatkowe moduły pozwalają na obsługę SPA, sal konferencyjnych, co podnosi walory użytkowe programu.
Obsługa proponowanego oprogramowania to czysta przyjemność.
Do obsługi nie potrzeba wielogodzinnych szkoleń, wystarczy kilka chwil z programem, aby sprawnie poruszać się po jego modułach.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych użytkowników. Nasze wieloletnie doświadczenia z obsługą hotelu, pozwala tworzyć dobre oprogramowanie hotelowe.

Ciągle udoskonalamy nasz produkt uwzględniając zmiany w przepisach, dodajemy nowe rozwiązania techniczne, uzupełniamy współpracę programu z nowymi urządzeniami, dopisujemy funkcje które sami Państwo sugerujecie.

Mamy nadzieję iż będziecie zadowolenia z wyboru naszego rozwiązania.

Proponujemy bezpłatną prezentację systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pełny opis systemu hotelowego znajdzie Państwo tutaj ==>